Zaufali nam

Zaufały nam największe firmy z regionu, instytucje państwowe, w tym ministerstwa, a także Ci wszyscy klienci, którzy pozwolili nam uświetnić od strony kulinarnej najważniejsze chwile w ich życiu. Bez fałszywej skromności możemy powiedzieć, że nasi klienci do nas wracają.

Zapraszamy do obejrzenia fotograficznych relacji z obsługiwanych przez nas imprez: galeria realizacji.

"W imieniu członków zarządu i dyrektorów obecnych na otwarciu oddziału oraz swoim własnym, chciałabym Państwu serdecznie podziękować za całą organizację tego wydarzenia.
Musicie Państwo wiedzieć, że zarówno szefostwo jak i goście byli wręcz zachwyceni całą oprawą, obsługą i organizacją wydarzenia, a o przygotowanym poczęstunku do dzisiaj słysze jedynie w superlatywach.

Dziękując jeszcze raz za współpracę, łączę nadzieję na dalszą tak owocną współpracę z Państwa firmą."

Agnieszka Trzaskowska (Citi Handlowy)"Raz jeszcze chciałam bardzo podziękować za współpracę.
Usługa cateringowa został wykonana z dużym profesjonalizmem, i na wysokim poziomie.
Z pewnością będziemy Państwa polecać............. no i oczywiście jeśli przyjdzie nam znowu organizować imprezę z cateringiem w Koszalinie (mam nadzieję ze już z lepszym budżetem) to skontaktujemy się z Państwem."

Izabela Zabłocka ( ING KOSZALIN)"Nadleśnictwo Bobolice pragnie podziękować za profesjonalnie zorganizowany catering. Jesteśmy pełni podziwu dla Państwa załogi, ich sprawnego, miłego podejścia do gości, a dania przez Was serwowane były tak kuszące oko i tak smaczne, że zaproszeni goście pytali o Państwa adres. Żywimy nadzieję na współpracę w przyszłości, serdecznie pozdrawiamy."

Nadleśniczy Nadleśnictwa Bobolice mgr inż. Adam Potocki
Podziękowanie za obsługę cateringową 1000 uczestników Międzynarodowego Zlotu Morsów Mielno 2010:
 


 

 
 

 

Przyjmujemy płatności